GPS – wsparcie dla kierowców

Użyteczne, prędkie oraz niezniszczalne wehikuły. Samochody nietuzinkowe, małe, mające wyraźnie opływowy kształt ciała ludzkiego, mające radioodtwarzacze CD. Machiny zgrabne, o wielkiej zalecie szybkiego przemieszczania się. A wszystko po to, ażeby podwyższyć zadowolenie dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego wehikułu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże udoskonaleń są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne lub ewentualnie AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu mają DVD i ekrany.

Wypada podłączyć samochód do kontaktu i pozostawić do ładowania. Jednak te pojazdy mogą przejechać tylko 150-200 km. Okropny jest fakt, że takie samochody mogą zatrzymać się na środku autostrady, lub odwrotnie – pustego pola, bowiem najzwyczajniej w świecie się wyładują. Nowiną w świecie aut od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są także oryginalne wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w takim razie oraz prawa jazdy. Takie maszyny zostały pozwolone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą też o fruwających autach, w jakich głośniki i subwoofery to podstawa. To ogólne marzenie człowieka – dominowanie nad światem, fruwanie w przestworzach. Tylko czy uda się odkryć sposób oraz opatentować takie samochody? To na pewno byłoby oszałamiające doświadczenie dla koneserów aut i prostych ludzi, chcących odmiany. Dobrą odmianą są również akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach zamierzchłych mieli pojęcie, że transportowanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, żeby błądzić przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla zdrowia. Im bardziej świat się rozwijał, tym prędzej powstawały rozmaite pierwotne samochody.

systemy multimedialne

Radioodtwarzacz pioneer

głośniki komponentowe

samochodowe głośniki eliptyczne