Hotel Wyspiański

Hotel Wyspiański jest świetnie zlokalizowany, jeśli chcesz dostać się z niego do atrakcyjnych zabytków w Krakowie w nez problemu. Niedaleko znajduje się Rynek Główny oraz dworzec PKP. Nieco dłużej zajmie dojście do Kazimierza, ale można się tam dostać na piechotę tylko . Ta dzielnica to jedno z najlepszych miejsc na całonocną imprezę. Z przodu Hotel Wyspiański wygląda podobnie jak inne budowle z mrocznej epoki socjalizmu, ale w środku został nowocześnie wyremontowany. Można tam się przekonać, że w pełni zasługuje na trzy gwiazdki.
Hotel blisko Rynku – dogodna lokalizacja w centrumHotel Wyspiański Ma cztery piętra oraz ponad 230 pokoi połączonych z łazienkami. Wszystkie z nich są wysokiej klasy, są wyposażone w telewizor oraz telefon i wi-fi. W pokojach o najwyższym standardzie można znaleźć także kawę i herbatę, a także czajnik, który daje możliwość ich przygotowania. W hotelu nie ma barier architektonicznych, dlatego swobodnie mogą się po nim poruszać również osoby niepełnosprawne. Hotel jest wyposażony w windy, rampy oraz podjazdy dla wózków inwalidzkich, a pokoje są wystarczająco obszerne, by było możliwe w nich bez problemu manewrować wózkiem. Dostosowano również łazienki.
Co znajdziemy w Hotelu Wyspiański? W hotelu, który znajduje się w niemal perfekcyjnym miejscu miasta, można znaleźć także imprezy i fantastyczne jedzenie. Mieści w sobie ekskluzywne kasyno a także filię banku (ten sam budynek), a w hotelu znajduje się bar oraz restauracja z potrawami z całego świata (także z Polski). Hotel ma odpowiednią ilość miejsca, aby dało się tu organizować także duże imprezy. Zapewniamy miejsce dla 130 osób i dobry wybór alkoholi z całego świata. Latem może się tu zmieścić jeszcze więcej osób, gdyż otwieramy wtedy nasz ogródek. Często spotykają się w tym miejscu zarówno mieszkańcy Krakowa, jak i sami goście hotelowi. W hotelu często odbywają się konferencje, zdarza się, że o zasięgu międzynarodowym. Sprzyja temu zarówno fantastyczne umiejscowienie hotelu, jak i całościowa obsługa, zapewniana przez hotel. Blisko hotelu znajduje się strzeżony parking dla gości. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. To idealne miejsce także dla osób, które przybywają do Krakowa w celu zwiedzania zabytków..

Dodaj komentarz