Jak się żyję w Krakowie?

Wśród wielu miejscowości w Polsce, Kraków wyróżnia się zarówno w obszarze sztuki i rozrywki, ale też na licznych innych obszarach. Staje się regionem przyjaznym do życia. Przekształcenia, które dokonały się w mieście w niedawnych okresach sprawiają, że miasto naprawdę pnie się w górę.
Pomocne przekształcenia w mieście.
Co godnego pochwały wypracowano w ciągu ostatniego czasu? Ilość zmian i inwestycji jest spora. Bardzo wsparły rząd w tym aspekcie finane EU, z których Kraków chętnie czerpie. Dynamiczne działanie w obszarze uzyskiwania dofinansowania sprawiły, że gmina uzupełniła się o nowe drogi, ekologiczne autobusy komunikacji miejskiej, oraz ciekawe miejsca użyteczności publicznej.
Szerokie innowacje są niewidoczne dla typowego mieszkańca. Nie oznacza to jednak, że nie funkcjonują. Najczęściej ignorujemy nie związane z nami historie. Typowemu mieszkańcowi Krakowa zdaje się, że w mieście zbyt mało się wykonuje. Natomiast miasto rozrasta się w każdym obszarze. Programy naprawcze w obszarze zarządzania odpadami, budowie oraz modernizacji siatki kanalizacyjnej, budowa filtrów akustycznych to jedynie część zmian, jakie pomagają mieszkańcom lepiej oraz bardziej komfortowo funkcjonować. Miasto rozwija się również pod kątem możliwości kulturalnych. Wartość miasta idzie w górę dzięki takim inwestycjom jak: Kraków Arena czy rewitalizacja Huty. takie inwestycje przyciągają turystów do przyjazdu.
Podejmowane dzięki radnym plany nie tyczą się tylko ścisłego środka Krakowa, ale również są związane z pełnym województwem . Wobec tego lepiej nie utyskiwać lecz zobaczyć zmiany w które obrósł Kraków.
Następne miesiące – o ile będzie możliwość zachowania szybkości innowacji – umożliwią miastu zostać prawdziwą metropolia.
Majchrowski działania